Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router AC68 ASUS DSL

Kodi i produktit:
158229
EAN:
4716659639794
Numri i porteve RJ-11:
1
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 3.0
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5

Si të porosisim në Gjirafa50?

202.50 
Ju kurseni : 23.00   (11%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Falë prezencës së USB-së 3.0, ky produkt përdor DSL-AC68 gjatë shpërndarjes së të dhënave me lidhje 3G dhe 4G. Me diskun Asus mund të përdoret telekomanda për hyrje dhe mundësia për një lidhje të një numri të madh pajisjesh. Punën e kryen me një frekuencë prej 2.4 dhe 5 GHz, si dhe me një shpejtësi prej 600 + 1300 Mbps me mbështetje për 802.11a / b / g / n / ac. Posedon dimensione prej 220 x 83.3 x 160 mm dhe peshë prej 640 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659639794
Fuqia e sinjalit të antenës:
3 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
90IG00V1-BM3G00
Lansuar:
21 Gusht 2014
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
ADSL2+, VDSL2, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-11:
1
Numri i porteve RJ-45:
4
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
600 + 1300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE