Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router ASUS RT-AC51U

Kodi i produktit:
168751
EAN:
4716659931119
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Trashësia [mm]:
36
Teknologjia:
WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 11.13   (25%)
33.37 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.78 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Routeri i fuqishëm për wireless ASUS RT-AC51U është një router i gjeneratës së re dual-band WiFi me shpejtësi ekstreme dhe mbështetje për shërbimet e reja ASUS AiCloud. Shpejtësia e tij arrin dual-band mode deri në 733 Mbps, duke e bërë atë ndër zgjidhjet më të fuqishme për rrjetin wireless. Routeri RT-AC51U ofron rregullim të lehtë, mbulim te gjerë, reagim të shpejt dhe është ideal për aplikacionet me kërkesë të lartë. Krahasuar me routerët e sotëm, RT-AC51U është disa herë më i shpejtë se cilido router tjetër 1x1 802.11n.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4716659931119
Firewall:
Fuqia e sinjalit të antenës:
5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
189
Kodi i prodhuesit:
90IG0150-BM3G00
Lansuar:
13 Mars 2015
Lartësia [mm]:
129
Lloji i antenës:
Fikse, e integruar
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
270
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 433
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
WiFi
Trashësia [mm]:
36
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Bashkangjitja Router ASUS RT-AC51U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE