Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router ASUS RT-AX88U

Kodi i produktit:
245916
Besueshmëria:
95 %
Numri i porteve HUB Switch:
8
Trashësia mm:
188
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN Wifi:
802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

449.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
95 %
EAN:
4718017128742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
300
Kodi:
90IG04F0-MN3G00
Kujdes prindëror:
Lansuar:
2. 10. 2018
Lartësia mm:
60,5
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Access point, MU-MIMO, Repeater, Wifi Router
Mbështet WMN:
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G LTE:
Menaxhimi:
Numri i pjesëve:
1
Numri i porteve HUB Switch:
8
Numri i porteve RJ-45:
9
Numri i porteve WAN:
1
Pesha g:
1000
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN MBs:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN WiFi MBs:
4804 + 1148
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
1000
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4, 5
Standardet WLAN Wifi:
802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 3.0, WiFi
Trashësia mm:
188
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE