Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Router D-Link DIR-605L, i zi

Kodi i produktit:
107499
EAN:
790069372902
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DIR-605L/E
Lansuar:
24 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri D-Link DIR-605L është i përshtatshëm për çdo familje që kërkon siguri, kualitet dhe shpejtësi mbi 300Mb në sekond për internetin e tyre. Më këtë router prindërit do të kenë kontroll të plotë të fëmijëve të tyre pasi kjo pajisje ofron opsionin e gjurmimit të faqeve të shfletuara në internet. Ky Router punon me standardin prej 802.11g në frekuencat 2.4 GHz duke ju mundësuar internet të shpejt mbi 300 Mb në sekond. Double Firewall Network Address Translation (NAT) dhe Stateful Packet Inspection (SPI), filtrimi MAC si dhe adresat e internetit mbrojnë plotësisht rrjetin tuaj nga sulmet e jashtme. Ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
790069372902
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DIR-605L/E
Lansuar:
24 Prill 2012
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Router D-Link DIR-605L edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE