Router D-Link DIR-809, i zi

Kodi i produktit:
184417
EAN:
7900694187168
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
83
Teknologjia:
RJ-45
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 
Ju kurseni : 9.00   (21%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me Routerin D-Link DIR-809 ju do keni 2 opsione për kyçje në internet. Njëra duke përdorur portin WAN duke u lidhur me kabllo, dhe pastaj të lidheni me rrjetin 3G dhe 4G duke përdorur një modem me USB. Ky Router punon me teknologjinë 802.11 /a/b/g/n/ac dhe 802.3u në frekuencat 2.4 GHz apo 5 GHz duke ju mundësuar internet të shpejtë deri në 433 MB në sekondë. Posedon 1 port RJ-45 WAN si dhe 4 porte LAN. Ka 3 antena dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900694187168
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
190
Kodi i prodhuesit:
DIR-809/E
Lansuar:
6 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
133
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
228,6
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
433
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia [mm]:
83
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Router D-Link DIR-809 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE