Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router D-Link DIR-842 Wireless AC1200, i zi

Kodi i produktit:
184419
EAN:
790069418723
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
38
Teknologjia:
RJ-45
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Routeri D-Link DIR-842 ju ofron performancë të lartë lartë gjatë punës tuaj me internet dhe është i përshtatshëm për çdo familje që kërkon siguri, kualitet dhe shpejtësi. Ky Router punon me standardin prej 802.11 /a/b/g/n/ac dhe 802.3u në frekuencat 2.4 GHz apo 5 GHz duke ju mundësuar internet shumë të shpejtë. Posedon RJ-45 WAN si dhe punon me 4 Gigabit LAN. Ka 4 antena dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
790069418723
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
190
Kodi i prodhuesit:
DIR-842
Lansuar:
6 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
133
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
263,1
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
1 200
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45
Trashësia [mm]:
38
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Router D-Link DIR-842 Wireless AC1200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE