Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Mercusys MW325R, 4x antena, 2.4

Kodi i produktit:
230097
EAN:
6957939000424
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
118
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 2.04   (11%)
16.46 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.37 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Mercusys sjell në treg router wireless të etiketuar MW325R që ofron një rrjet të qëndrueshëm Wi-Fi për paisjet e lidhura. Shpejtësia wireless deri në 300 Mbps e bëjnë atë ideal për transmetim HD, lojra online dhe shkarkim të shpejt të skedarëve.

Ky router operon në brezin 2.4 GHz dhe mund të mbulojë me rrjet një sipërfaqe prej 500 metra katrorë. Ai siguron një normë transferimi të të dhënave prej 300 Mbps. Përputhet me standardet Wi-Fi 802.11b / g / n. Është i pajisur me tre porte LAN dhe një port WAN. Përfshin 4 antena të jashtme fikse 5dBi. Siguria mundësohet nga WPA / WPA2 -PSK.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6957939000424
Fuqia e sinjalit të antenës:
4x 5 dBi
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
167
Kodi i prodhuesit:
MW325R
Lansuar:
7. 2. 2018
Lartësia [mm]:
33
Lloji i antenës:
Fikse
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
100
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
118
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE