Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router ASUS DSL-AC55U

Kodi i produktit:
198503
EAN:
4712900361841
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
149
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 
Ju kurseni : 43.00   (32%)
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri me dy shirita dhe me modem xDSL të integruar përdorë teknologjinë më të fundit të rrjeteve 802.11ac dhe VDSL2 / ADSL2 + / ADSL2 / ADSL. Shijoni të gjitha përfitimet e WiFi në dy shpejtësi prej 867 + 300 Mb / s. Përdorni portin WAN dhe katër portet Ethernet për lidhje të kabllove me performancë të lartë. Këmbeni file dhe përdorni bashkarish printerët përmes portit USB shumë-funksional. Shiriti modern i këtij routeri ka kapacitet më të lartë, që do të thotë se ju do të keni WiFi me shpejtësi më të lartë për të gjitha pajisjet tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712900361841
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
207
Kodi i prodhuesit:
90IG02B0-BM3110
Lansuar:
13 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
36
Lloji i ruterit:
ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL, Wifi Router
Mbështetje për 3G:
Mbështetje për 4G / LTE:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-11:
1
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
360
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-11, RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
149
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Router ASUS DSL-AC55U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE