Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Netgear Nighthawk X4S

Kodi i produktit:
190497
EAN:
606449109528
Numri i porteve RJ-45:
5
Teknologjia:
ESATA, USB 3.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5

Si të porosisim në Gjirafa50?

233.50 
Ju kurseni : 18.00   (8%)
215.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri Netgear është një router me dy frekuenca me një performancë të lartë për rrjet të gjërë shtëpiak dhe për online gaming. Për të siguruar një performancë të lartë, routeri ka në brendësi procesorin 2 bërthamësh me frekuencë prej 1.7 GHz. Ky router ofron Gigabit Ethernet që iu mundëson një rrjet të besueshëm në mënyrë që shumë pajisje të lidhen paralelisht. Maksimumi i shpejtësisë së WiFi fillon nga 800 + 1733 Mbps. Interface i këtij routeri përfshin USB 3.0, eSATA dhe antena me teknologjinë Beamforming në mënyrë që të arrihet sinjali më i mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
606449109528
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
285
Kodi i prodhuesit:
R7800-100PES
Lansuar:
6 Maj 2016
Lartësia [mm]:
185
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Pesha [g]:
840
Prodhuesi:
NETGEAR
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
800 + 1733
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
ESATA, USB 3.0, WiFi
Trashësia [mm]:
50

Bashkangjitja Router Netgear Nighthawk X4S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE