Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Wi-Fi TP-LINK Archer C1200

Kodi i produktit:
195324
EAN:
6935364096052
Numri i porteve WAN:
1
Trashësia [mm]:
160,6
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 
Ju kurseni : 11.08   (15%)
61.42 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

TP-LINK Archer C1200 është router shumë i fuqishëm për WiFi që mundëson lidhje të qëndrueshme pa pengesa. Operon me frekuencë prej 2.4GHz (ku shpejtësia e trasnferit arrin deri 300 Mbps) deri 5GHz (ku shpejtësia e transferit arrin deri në 867 Mbps). Përkrahë standardet: 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n dhe për tu lidhur me pajisje të tjera, ka 4 porte Gigabit Ethernet dhe një port USB. Ka 3 antena të jashtme që shërben për të transmetuar sinjale edhe në distanca të largëta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364096052
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
243
Kodi i prodhuesit:
Archer C1200
Lansuar:
8 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
32,5
Lloji i ruterit:
Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1 000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
160,6
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Vendi i origjinës:
China

Bashkangjitja Router Wi-Fi TP-LINK Archer C1200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE