Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ruter TP-LINK Archer C2 AC900

Kodi i produktit:
229211
EAN:
6935364097417
Numri i porteve RJ-45:
5
Trashësia [mm]:
144
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 
Ju kurseni : 5.00   (10%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ruteri TP-LINK Archer C2 AC900 punon në frekuencat 2,4 dhe 5 GHz. Mbështet deri në 450 + 433 megabit për sekondë me mbështetje tek standardet 802.11a / b / g / n / ac. Gjithashtu ofron lidhje gigabit Ethernet mbi lidhje RJ-45. Ka një port WAN që mbështet 10/100/1000 Mbps dhe sigurisht, vepron si një ndërfaqe Gigabit Ethernet me 4 porte. Kapja e sinjalit me cilësi të lartë sigurohet nga tre antena të jashtëm të cila mund të hiqen.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6935364097417
Firewall:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
230
Kodi i prodhuesit:
Archer C2
Lansuar:
20. 1. 2018
Lartësia [mm]:
35
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Lloji i ruterit:
PPPoE, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Menaxhimi:
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
TP-LINK
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
450 + 433
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
144
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com

Bashkangjitja Ruter TP-LINK Archer C2 AC900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE