Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Router Zyxel LTE4506 4G LTE-A, i bardhë

Kodi i produktit:
190536
EAN:
4718937595402
Pesha [g]:
150
Trashësia [mm]:
66,8
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
153.50 
Ju kurseni : 10.00   (7%)
143.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Routeri Zyxel LTE4506 4G LTE-A ju ofron përformancë të lartë gjatë punës tuaj me internet dhe është i përshtatshëm për çdo familje që kërkon siguri, kualitet dhe shpejtësi të rrjetit. Ky router punon me teknologjinë 802.11ac në frekuencat 2.4 dhe 5 GHz duke ju ofruar shpejtësi interneti prej më shumë se 300 Mb për sekond. Punon me teknologjinë 2G si dhe me 3G. Mund të lidhen deri në 32 përdorues në të njëjtën kohë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4718937595402
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
66,8
Kodi i prodhuesit:
LTE4506-M606-EU01V1F
Lartësia [mm]:
110,5
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Modem 3G, Modem 4G, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
Numri i porteve HUB / Switch:
1
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
Zyxel
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300 + 867
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1 000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
66,8
Ueb-i i prodhuesit:
Zyxel.com

Bashkangjitja Router Zyxel LTE4506 4G LTE-A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE