Switch D-Link DES-1008D

Kodi i produktit:
61732
EAN:
7900692177154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DES-1008D/E
Konsumi (W):
2
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link është kompani që merret me prodhimin e pajisjeve që përdoren për rrjet. Kësaj radhe kompania iu sjell ndërprerësin DGS-1008D që është shumë i përshtatshëm për përdorim në zyre të vogla dhe shtëpi. porti 8 Gigabit Ethernet është i përshtatshëm për përdorimin e kabllove transferuese MDI/MDI-X, duke e eliminuar mundësinë për të zëvendësuar kabllon. Ndërprerësi ka edhe një ekran LED që iu lejon ta monitoroni statusin e rrjetit. Standardet që ky ndërprerës i përkrahë janë 802.3(10BASE-T), 802.3u (100BASE-TX), 802.3ab (1000BASE-T Gigabit Ethernet) dhe 802.3x (Row control), apo 802.1p QoS. Ky ndërprerës ka një performancë shumë të lartë që e ofron një lidhje të shpejtë mes serverit dhe ndërprerësit. Shpejtësia e transferit të të dhënave arrin deri në 200 Mbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900692177154
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DES-1008D/E
Konsumi (W):
2
Lansuar:
10 Maj 2011
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
8
Për:
Aksesorë
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DES-1008D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE