Switch D-Link DES-1008P 8-port

Kodi i produktit:
174345
Adresat MAC:
1 000
Pesha [kg]:
0,4
Trashësia [mm]:
99
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 
Ju kurseni : 10.00   (13%)
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link është kompani që merret me prodhimin e pajisjeve që përdoren për rrjet. Kësaj radhe kompania iu sjell ndërprerësin DeS-1008p që është shumë i përshtatshëm për përdorim në zyre të vogla dhe shtëpi. porti 8 Gigabit Ethernet është i përshtatshëm për përdorimin e kabllove transferuese MDI/MDI-X, duke e eliminuar mundësinë për të zëvendësuar kabllon. Ndërprerësi ka edhe një ekran LED që iu lejon ta monitoroni statusin e rrjetit. Me këtë ndërprerës ju mund të lidhni më shumë pajisje përmes kabllove UTP të rrjetit. Ky ndërprerës ka një performancë shumë të lartë që e ofron një lidhje të shpejtë mes serverit dhe ndërprerësit. Shpejtësia e transferit të të dhënave arrin deri në 1.6Gb/s. Pajisja konsumon 52 Watt energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Adresat MAC:
1 000
EAN:
7900693969772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
170
Kodi i prodhuesit:
DES-1008PA
Konsumi (W):
63
Lansuar:
8 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
27,9
Lloji:
Desktop
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
8
Numri i porteve PoE (të jashtëm):
4
Pesha [kg]:
0,4
PoE:
PoE budget [W]:
52
Prodhuesi:
D-Link
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
1,6
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
100
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af
Trashësia [mm]:
99
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DES-1008P 8-port edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE