Switch D-Link DGS-1008D

Kodi i produktit:
47085
EAN:
7900692527478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DGS-1008D/E
Konsumi (W):
5
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 
Ju kurseni : 3.00   (9%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

D-Link është kompani që merret me prodhimin e pajisjeve që përdoren për rrjet. Kësaj radhe kompania iu sjell ndërprerësin DGS-1008D që është shumë i përshtatshëm për përdorim në zyre të vogla dhe shtëpi. porti 8 Gigabit Ethernet është i përshtatshëm për përdorimin e kabllove transferuese MDI/MDI-X, duke e eliminuar mundësinë për të zëvendësuar kabllon. Ndërprerësi ka edhe një ekran LED që iu lejon ta monitoroni statusin e rrjetit. Standardet që ky ndërprerës i përkrahë janë 802.3(10BASE-T), 802.3u (100BASE-TX), 802.3ab (1000BASE-T Gigabit Ethernet) dhe 802.3x (Row control), apo 802.1p QoS. Dimensionet e tij janë 192 x 118 x 32mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900692527478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DGS-1008D/E
Konsumi (W):
5
Lansuar:
10 Maj 2011
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
Për:
Rrjet SMB
Prodhuesi:
D-Link
QoS:
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
2
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DGS-1008D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE