Switch D-Link DGS-1008P

Kodi i produktit:
88490
Adresat MAC:
4 000
PoE:
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
16

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 
Ju kurseni : 1.00   (1%)
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Switch-i D-Link DGS-1008P përshtatet me MDI / MDI-X duke e eliminuar nevojën për zëvendësim të mundshëm të kabllos. Swtich-i mundëson lidhjen e kabllove mbikaluese dhe të drejta dhe në mënyrë automatike është në gjendje që të njeh tipin e duhur. Ndërsa RAM-i kompensues me shpërndarje automatike për secilën lidhje mundëson operimin e lehtë edhe kur ka ngarkesë në të gjitha portet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Adresat MAC:
4 000
E kontrollueshme:
EAN:
7900693441766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DGS-1008P/E
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Desktop
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
8
Numri i porteve PoE (të jashtëm):
4
PoE:
PoE budget [W]:
68
Prodhuesi:
D-Link
QoS:
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
16
Shpejtësia e mbështetur [Mb / s]:
1 000
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Switch D-Link DGS-1008P edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE