Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Telefon Gigaset E290HX, wireless, DECT, i zi

Kodi i produktit:
268997
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4250366856223
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
S30852-H2961-R101
Lansuar:
6. 9. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gigaset E290HX është një telefon pa tel me butona të mëdhenj dhe vëllim shtesë. Këto karakteristika përdoren kryesisht nga të moshuarit dhe njerëzit që kanë nevojë për një telefon pa tel. Telefoni ka një ekran të madh me prapavijë (2 ") dhe kontrast të lartë të rregullueshëm. Celulari DECT automatikisht zvogëlon fuqinë e transmetimit në varësi të distancës midis telefonit dhe bazës. Telefoni ka 2 butona dial shpejtësie për numra të rëndësishëm dhe ka butona të programueshëm të shpejtësisë thirrëse (2-9). Funksioni i përshtatshëm CLIP identifikon thirrësit dhe telefonatat e humbura. Ndalimi i thirrjeve deri në 32 numra është gjithashtu në dispozicion, dhe deri në 4 aparate mund të lidhen në stacionin bazë me intercom dhe aftësi transferimi të thirrjeve. Përveç kësaj, posedon edhe libër telefoni për deri në 150 emra, zile telefonike prej 21 opsionesh, dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4250366856223
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
S30852-H2961-R101
Lansuar:
6. 9. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Gigaset

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE