Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shprëndarës sinjali BLUE Netis E1+

Kodi i produktit:
205304
EAN:
6951066952298
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E1+(BLUE)
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Shprëndarës rrjeti (repeater), WiFi Ruter

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shprëndarës sinjali WI-FI Netis E1+, është pajisje e dobishme për shtëpinë tuaj. Nëse jeni të lodhur nga rrjeti dobët i WIFI-së suaj, pajisja Netis E1+ ju mundëson që të keni një rrjet interneti sa më të mirë. Përveç që shërben si zgjërues, kryen shërbimin edhe si router. Pajisja mbështet një shumëllojshmëri të teknologjive të sigurisë që në këtë mënyrë ju i mbani të sigurta të dhënat tuaja nga personat e padëshiruar. Kjo pajisje si Wi-Fi zgjerues mbështet standardet WiFi 802.11 b / g / n ( me shpejtësi deri në 300 Mbps ). Ka mbrojtje: 64 / 128 bit, WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK ( TKIP / AES ), ka dy antena të brendshme që operojnë me frekuencë prej 2.4 GHz dhe një port RJ-45 10 / 100. Pajisja ka ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6951066952298
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
E1+(BLUE)
Lloji i antenës:
E integruar
Lloji i ruterit:
Shprëndarës rrjeti (repeater), WiFi Ruter
Numri i porteve RJ-45:
1
Prodhuesi:
Netis
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi

Bashkangjitja Shprëndarës sinjali BLUE Netis E1+ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE