Zgjerues rrjeti D-Link DAP-1325

Kodi i produktit:
215481
EAN:
7900694303056
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50,7
Kodi i prodhuesit:
DAP-1325/E
Lartësia [mm]:
97,9

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 2.00   (7%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje e fuqishme e cila nuk zë vend shumë dhe ndihmon te zgjeroni hapësirat tuaja me valë. Prodhuar nga D-Link nën emrin DAP-1325 N300 Wi-Fi, është përshtatës portativ qe ju mund të vendosni kudo në shtëpi dhe të gëzoni mbulim më të mirë të hapsirave me Wi-Fi. Me këtë të ashtuquajturën extender mund të hiqni lehtë performancën e dobët të Wi-Fi tuaj. Mbulimi i shërbimeve të rrjetit pa tela mund të rritet deri në shpejtësinë e barabartë me 300 Mbps. Me ndihmën e një porti Ethernet të integruar mund të krijoni hotspot personal Wi-Fi ose të lidhni një pajisje të rrjetit ekzistues. Puna e zgjeruesit mundësohet nga një prizë e rregullt në shtëpi apo në zyrë. Pajisja është në përputhje me WiFi 802.11b / g. Siguria: WPA / WPA2, WPS. Ka tre LED për të zbuluar forcën e sinjalit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7900694303056
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50,7
Kodi i prodhuesit:
DAP-1325/E
Lartësia [mm]:
97,9
Lloji i ruterit:
Shprëndarës rrjeti (repeater)
Numri i porteve RJ-45:
1
Pesha [g]:
97
Prodhuesi:
D-Link
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpëndarës:
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2,4
Standardet WLAN (Wifi):
802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, WiFi
Trashësia [mm]:
48,7
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com

Bashkangjitja Zgjerues rrjeti D-Link DAP-1325 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE