Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Power Bank TP-LINK TL-PBG6700, 6700mAh

Kodi i produktit:
204976
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Prodhuesi:
TP-LINK
Pesha [g]:
140

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank është term univerzal që iu referohet baterive të jashtme të cilat shërbejnë për rimbushjen me energji të pajisjeve tuaja të mençura. TP-LINK TL-PBG6700 është një prej Power Bank-ëve më cilësor dhe më praktik për përdorim, të cilin do ta çmoni shumë sidomos gjatë udhëtimeve tuaja ku nuk do të keni mundësi tjetër të rimbushjes së pajisjeve tuaja. Ky Power Bank me dimensione shumë të vogla prej 44.9 x 24.9 x 97 mm është i pajisur me një bateri me kapacitet të lartë prej 6700 mAh dhe mund të furnizoj me energji prej 2.4A të gjitha pajisjet me port të përshtatshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6935364095086
Energjia dalëse [A]:
2.4
Energjia hyrëse [A]:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 700
Kodi i prodhuesit:
TL-PBG6700
Lajmërues LED:
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Materiali:
Polimer
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
449 x 249 x 97
Pesha [g]:
140
Prodhuesi:
TP-LINK
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE