Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Power Bank Xiaomi, 10,000 mAh, i zi

Kodi i produktit:
202604
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Tension [V]:
12
Prodhuesi:
Xiaomi
Pesha [g]:
228

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Power Bank Xiaomi, furnizon pajisjen tuaj me energji kudo që ndodheni. Ky power bank është I përkryer kur gjendeni në udhëtim. Bateria rimbushëse Li-Ion ka një kapacitet prej 10,000 mAh. Kjo pajisje është ideale për produktet që posedojnë procesorin Qualcomm Snapdragon 430, 617, 618, 620, 820 dhe 821. Dimensionet saj janë 71 x 14.1 x 130 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
Energjia dalëse [A]:
2.4
Energjia hyrëse [A]:
2
Energjia maksimale [A]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
10 000
Kodi i prodhuesit:
AMI284
Lajmërues LED:
Lansuar:
12 Nëntor 2016
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 1x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Materiali:
Alumini
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
1
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
71 x 14,1 x 130
Pesha [g]:
228
Prodhuesi:
Xiaomi
Tension [V]:
12
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V, 12 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE