PowerBank Forever PB-016 5 000 mAh, zezë

Kodi i produktit:
212627
EAN:
5900495349750

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5900495349750

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE