PowerBank GoGEN, i bardhë

11.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.92€ në muaj  

200815
1 artikuj
+

Rimbushni pajisjet tuaja elektronike sa herë që dilni në natyrë apo jeni duke udhëtuar dhe nuk jeni afër prizave të rrymës nëpërmjet powerbank-ut praktikë që iu sjell GoGEN.

Dritë gjatë rrugës

Në powerbank mund të gjeni dritë LED që do iu shërbej në shumë situata. Dizajni i saj kompakt dhe modern do iu mundësoj që ta bartni me vete kudo që shkoni pa pasur telashe se ju zë shumë vend.

Një dozë të mirë të energjisë

Powerbank-u nga GoGEN vjen me kapacitet 2500 mAh, ka 1x port USB për rimbushjen e një pajisjeje dhe vjen me indikator me drita LED që do iu tregon sesa energji elektrike ka mbetur në pajisje. Madhësia e saj është 105 x 30 x 23 mm, ka peshë 64 g dhe ka ngjyrë të bardhë.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8592417060453
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
2 500
Kodi:
GOGPBL25004W
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Plastik
Në ofertë që nga:
20 Tetor 2016
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
23 x 30 x 105
Pesha [g]:
65
Prodhuesi:
GoGen

Shiko produkte të tjera