PowerBank REMAX, 30,000 mAh, i zi

37.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.25€ në muaj  

178477
10 artikuj
+

Çdokush që gjendet në rrugë shumicën e kohës, ndodh që të mbetet pa bateri në pajisje, qoftë ai telefon apo tablet. Për këto lloj situatash, kompania Remax ka sjellë këtë Power Bank REMAX 30,000 mAh i cili ju siguron që do të keni bateri të mjaftueshme për pajisjen tuaj. Bateria e jashtme është fantastike për mbushjen e pajisjes kur është në lëvizje, në fshat, në kamping dhe kudo që nuk keni qasje ta rimbushni atë me karikuesin e tij kryesor. Tensioni i këtij Power Bank-u është 5V. Ky Power Bank ka dimensione prej 162 x 101 x 12 mm dhe peshë prej 409 gram.

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
69548512208938588006071559
Ekran LED:
Po
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
1.5
Energjia maksimale [A]:
2,1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti [mAh]:
30 000
Kodi:
AA-1094
Lansuar:
22 Shtator 2015
Lidhës:
Micro USB 2.0, USB 2.0
Lidhësit dalës:
USB-A 4x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
PowerBank i jashtëm
Materiali:
Plastikë
Ngjyra:
Zezë
Numri i lidhësve USB:
4
Numri i pakove:
1
Përmasat [H x W mm]:
162 x 101 x 12
Pesha [g]:
409
Prodhuesi:
Remax
Tension [V]:
5
Voltazhi dalës:
5 V
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera