Powerbank Viking Akula I 8000mAh Ultra Light, i verdhë

Kodi i produktit:
227109
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
Lloji:
Li-Pol (Lithium Polymer)
Prodhuesi:
Viking
Pesha [g]:
250
Përmasat [H x W mm]:
140 x 75 x 17

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Viking Akula i është powerbank të cilin mund t'a bartni kudo dhe mbi të gjitha mund t'a përdorni edhe si ndriques natë. Teknologjia IP54 e bënë këtë powerbank rezistent ndaj ujit dhe pluhurit. Posedon kapacitet prej 1800 mAh të cilin mund t'a përdorni kurdo që ju nevojitet, drita LED, si dhe panel solar që iu siguron energji kudo. Me 10 orë në diell grumbullohen energji prej 1200 mAh e cila mund ta t'a mbush 1/2 e telefonit tuaj mobil. Me Viking Akula ju mund të mbushni të gjithë llojet e telefonave, Mp3, kamera, tabletë, dronë, drita të biçikletave, ora smart dhe shumë pajisje tjera. Dimensionet e powerbank-ut janë 140 x 75 x 17mm dhe peshë 250g. Në pako përfshihen edhe një kabllo me micro USB. Produkti vjen me ngjyrë të verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
8595656504634
Energjia dalëse [A]:
1, 2,1
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
SAK08LYEL
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Lithium Polymer)
Materiali:
ABS
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Zezë, verdhë
Përmasat [H x W mm]:
140 x 75 x 17
Pesha [g]:
250
Prodhuesi:
Viking
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE