Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Powerbank Xiaomi 2C - 20000 mAh, QuickCharge 3.0, 2018, i bardhë

Kodi i produktit:
229554
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6970244529374
Energjia dalëse [A]:
1,5, 2, 2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
20000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gjeni lehtësinë e një baterie të ngarkuar të telefonit tuaj celular, kudo që të jeni, me powerbank-un Xiaomi 2C. Kjo paisje ka një formë shumë kompakte, një kapacitet prej 20,000 mAh dhe mbështet rimbushjen e shpejtë Quick Charge 3.0.

Aksesori mban dy porte USB, ku mund të rimbushni dy pajisje në të njëjtën kohë. Është e përshtatshme për telefona celularë, kamera, iPods, GPS, MP3 dhe kamera digjitale.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6970244529374
Energjia dalëse [A]:
1,5, 2, 2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
20000
Kodi i prodhuesit:
16878
Lansuar:
31. 1. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Litium-Ion Polimer)
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat [H x W mm]:
67,6 x 135,5 x 23,9
Pesha [g]:
360
Prodhuesi:
Xiaomi
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V, 12 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE