Printer Brother MFC-T910DW

Kodi i produktit:
239996
EAN:
4977766786805
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
360 x 180
Pesha në kg:
9.9
Printim DPI:
6 000
Printim dyanësh automatik:

Si të porosisim në Gjirafa50?

307.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother MFC-T910DW ju ofron printim të kualitetit të lartë dhe opsione të tjera multifunksionale që do ju bëjnë më efiçient në vendin e punës. Ky printer është zgjidhja ideale nëse kërkoni performancë solide me një çmim të volitshëm.


Printeri funksionon me rezolucion prej 6000 x 1200 dpi, ka hapësirën për të mbajtur 150 fleta, arrinë të skanoj me rezolucion prej 1200 x 2400 dpi, vjen me madhësi prej 19.5 x 43.5 x 43.9 cm si dhe ju ofron mbështetje për platformat AirPrint, Brother Print Service, Google Cloud Print 2.0, iPrint & Scan, Mopria dhe WiFi Direct.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766786805
Ekran:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, Brother Print Service, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
100
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
MFCT910DWRE1
Konsumi (W):
16+
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
12. 7. 2018
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (20 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
435 x 439 x 195
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
220
Pesha në kg:
9.9
Printim DPI:
6 000
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
14
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
360 x 180
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
360 x 180
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
12
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother MFC-T910DW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE