Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon i-SENSYS MF515x

Kodi i produktit:
192454
EAN:
4549292032314
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
199
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

814.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 67.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri Canon i-Sensys MF515x ka shpejtësi të lartë printimi dhe shportë të lartë (500 fletë) kështu që ju nuk keni nevojë për rimbushje të shpeshta. Posedon ekran LCD touch screen që ju mundëson kryerje të lehtë të funksioneve. Po ashtu, ju mund të printoni edhe nga telefoni juaj i mençur. Përveç funksionit kryesor të printimit, ky printer ju mundëson edhe t'i skanoni dokumentet tuaja. Gjithashtu, ju mund të kurseni në fletë duke bërë printime në të dyja anët. Përkrahë printim të sigurt duke përdorur PIN Kod.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292032314
Fax:
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
5 000
Kapaciteti standard i memories [MB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
0292C001
Konsumi (W):
1 470
Kopjues:
Lansuar:
14 Qershor 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
453 x 503 x 477
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
199
Pesha në kg:
24,3
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,6
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
40
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon i-SENSYS MF515x edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE