Printer Canon i-SENSYS MF633Cdw

Kodi i produktit:
212241
EAN:
4549292068436
Pesha në kg:
22
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
333.50 
319.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri Canon i-SENSYS MF633Cdw është zgjidhja e duhur për zyrën tuaj me kualitetin e saj të lartë të printimit dhe shpejtësinë marramendëse. Pjesët përbërëse të printerit përfshijnë procesorin me frekuencë 800MHz (x2), 1GB memorie dhe ekranin LCD me prekje ( touch) me madhësi 12.7 cm. Për komunikim me pajisje tjera printeri ka USB 2.0 Hi-Speed, LAN 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000Base-T dhe WiFi-802.11b / g / n. Dimensionet e tij janë 451x 460 400 mm dhe ka peshë 22 kg. Në pako të printerit përfshihet : Toner 045 i zi (1,400 faqe) Toner 045 H i zi (2,800 faqe) Kasetë 045 i kaltër (1,300 faqe) Kasetë 046H i kaltër (2,200 faqe) Toner 045 vjollcë (1,300 faqe) Kasetë 045 H vjollcë (2,200 faqe) Toner 045 i verdhë (1,300 faqe) Toner 045 H i verdhë (2,200 faqe) Printeri vjen me 1 400 faqe ( ngjyrë të zezë ) dhe 690 faqe ( kaltër, vjollcë, verdhë).

Vlerësimet

Momentalisht mund ta vleresoj procesin e blerjes dhe dergesen si fantastike. Produktin ende nuk e kam testuar por nuk kam dyshim:)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292068436
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2 500
Kapaciteti standard i memories [MB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
1475C007
Konsumi (W):
850
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
451 x 460 x 400
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Pesha në kg:
22
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10,9
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
18
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon i-SENSYS MF633Cdw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE