Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon ImagePROGRAF TM-300 (A0 - 36") + mbajtëse

Kodi i produktit:
245964
EAN:
Multifunksional:
Jo
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
RJ-45, USB, WiFi
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
240 x 216

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1707.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 142.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
2048
Kodi:
3058C003
Konsumi (W):
69
Kualiteti i printimit [DPI]:
2400
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
3. 10. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A0
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
1289 x 887 x 1060
Pesha në kg:
60
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
240 x 216
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
240 x 216
Teknologjia:
RJ-45, USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon ImagePROGRAF TM-300 (A0 - 36") + mbajtëse edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE