Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA PRO-100S, A3

Kodi i produktit:
167485
EAN:
4549292021950
Përmasat [mm]:
689 x 385 x 215
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 2400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
519.50 
Ju kurseni : 22.00   (4%)
497.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Canon ka prezantuar printerin Pixma Pro-100S. Falë ngjyrës së shkëlqyer dhe printimit profesional, ky printer është i përshtatshëm edhe për printimin e fotove. Printeri Pixma Pro-100S është i pajisur me tetë fishekë për ngjyrë të cilët ofrojnë rezultate të mahnitshme falë spektrit të gjerë të ngjyrave. Printimi mund të bëhet në letra me format deri në A3 +. Përpos kësaj, ju mund të printoni edhe në faqe të formatit A3, A4, A5, B4 dhe B5. Krahas printimit në letër, ky printer ofron edhe mundësinë e printimit direkt në CD apo DVD të dizajnuara në mënyrë speciale, duke iu lejuar kështu të vendosni motive të ndryshme dhe fotografi në pjesën e sipërme të tyre. Printeri po ashtu ka një lidhës standard USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292021950
Funksione shtesë:
AirPrint, PictBridge, PIXMA Cloud Link, PRO Gallery Print
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9984B009
Konsumi (W):
19
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A3+
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
689 x 385 x 215
Pesha në kg:
19,7
Printim DPI:
4800
Printim të CD / DVD:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
4800 x 2400
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 2400
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA PRO-100S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE