Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër e vogël për printer Brother - TZ-231

Kodi i produktit:
114355
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766685177
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother PT-200, Brother PT-210E, Brother PT-220, Brother PT-300E, Brother PT-310, Brother PT-350, Brother PT-1000, Brother PT-1010, Brother PT-1090, Brother PT-1200, Brother PT-1230PC, Brother PT-1250
Kodi i prodhuesit:
TZE231

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 2.00   (10%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Brother pothuajse po kryeson me prodhimet e veta të pajisjeve printuese. Andaj, kjo markë tashmë iu ofron këtë lloj letre të nevojshme për printim, e cila vetëm sa do të ua bëjë punën më cilësore. Ky produkt është krijuar për printerë të cilët funksionojnë me prekje ekrani. Posedon një gjerësi prej 12 mm, dhe gjatësi prej 8 m. Substanca e printimit posedon ngjyrë të bardhë,ndërsa mbishkrimi është i zi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766685177
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Brother PT-200, Brother PT-210E, Brother PT-220, Brother PT-300E, Brother PT-310, Brother PT-350, Brother PT-1000, Brother PT-1010, Brother PT-1090, Brother PT-1200, Brother PT-1230PC, Brother PT-1250
Kodi i prodhuesit:
TZE231
Lansuar:
19 Shtator 2012
Lloji i pajisjes:
Shirit
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE