Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shirit për printer Brother TZE-435, i kuq me të bardhë

Kodi i produktit:
144653
Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766686297
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TZE435
Lansuar:
21 Janar 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 1.00   (5%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Brother njiher botërisht si një ndër kompanitë më të suksesshme në fushën e prodhimit të pajisjeve për printim dhe aksesorëve. Para nesh sjell shiritin e laminuar për printim TZE-435 në formë kasete i cili është prodhuar për printerët Brother P-Touch. Prapavija e cila printohet ka ngjyrë të kuqe ndërsa fonti printohet me ngjyrë të bardhë. Gjërësia e këtij shiriti është 36 mm kurse gjatësia 8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
4977766686297
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TZE435
Lansuar:
21 Janar 2014
Lloji i pajisjes:
Shirit
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Bardhë, kuqe (magenta)
Për printer:
Brother
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Shirit për printer Brother TZE-435 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE