Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Rrip për printer OKI 45381102

Kodi i produktit:
138368
Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713058724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C612dn, OKI C612n, OKI C712dn, OKI C712n, OKI MC760, OKI MC760dn, OKI MC760dnfax, OKI MC760dnvfax, OKI MC770, OKI MC770dnfax, OKI MC770dnvfax, OKI MC780, OKI MC780dfn, OKI MC780dfnfax, OKI MC780df
Kodi i prodhuesit:
45381102

Si të porosisim në Gjirafa50?

117.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OKI Printing Solutions është brend i njohur botërisht, i cili për synim ka krijimin e produkteve profesionale të printimit, aplikacioneve dhe shërbimeve të cilat e rrisin efikasitetin në bizneset e sotme. Kësaj radhe, kompania sjell rripin për printerë, i cili i dedikohet pajisjeve të printimit OKI MC760 / MC770 / MC780. Produkti mund t’i printojë mbi 60,000 faqe të formatit A4, ndërsa produktet e kompanisë OKI gjithmonë mbeten të lehta për t’u instaluar dhe gjithmonë ofrojnë kualitet të shkëlqyeshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aksesorë origjinal:
EAN:
5031713058724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
OKI C612dn, OKI C612n, OKI C712dn, OKI C712n, OKI MC760, OKI MC760dn, OKI MC760dnfax, OKI MC760dnvfax, OKI MC770, OKI MC770dnfax, OKI MC770dnvfax, OKI MC780, OKI MC780dfn, OKI MC780dfnfax, OKI MC780df
Kodi i prodhuesit:
45381102
Lansuar:
10 Tetor 2013
Lloji i pajisjes:
Belt Unit
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
60 000
Për printer:
OKI
Prodhuesi:
OKI
Ueb-i i prodhuesit:
Oki.com

Bashkangjitja Rrip për printer OKI 45381102 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE