Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Faks Brother - T104

Kodi i produktit:
81763
EAN:
4977766630566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAXT104YD1
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i printerit:
Fax

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Faksi Brother-T104 është dizajnuar që të përshtatet lehtësisht në cilëndo zyrë. Brother është i lehtë për tu instaluar dhe për tu përdorur, kombinon funksione të shumta, si dhe mprehtësi dhe cilësi të lartë. Ka një furnizues automatik të dokumenteve me kapacitet 10 fletë, i cili mund të pranojë dokumente pa pasur nevojë qe të jeni i pranishëm ose të prekni ndonjë tast. Ky faks ka një memorie marrëse/dërguese prej 25 faqesh, pra, edhe nëse letra harxhohet fakset nuk do të humbasin. Shpejtësia e transmetimit të faksit është 9600 bps, si dhe ka një teknologji për përpunimin e imazheve e cila ju jep printime kualitative dhe të qarta të fotografive apo grafikëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766630566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FAXT104YD1
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i printerit:
Fax
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Faks Brother - T104 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE