Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Faks laserik Canon L170

Kodi i produktit:
117212
EAN:
4960999783697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5258B003
Kufje:
Lansuar:
31 Tetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

309.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Faksi laserik Canon L170 mund të shtyp në letër të thjeshtë dhe është i përshtatshëm për përdorim në zyrë. Po ashtu kjo pajisje mund të përdoret edhe për kopjimin e letrave të zakonshme të zyrës. Canon L170 ofron memorie për dërgimin dhe marrjen e fakseve me një kapacitet deri në 512 faqe dhe mund të shtyp me rezolucion deri në 200 x 400 dpi, kështu që dokumentet, grafikët apo imazhet të jenë të printuara me një formë të qartë dhe të mbrehtë. Shpejtësia e modemit është 33,600 bps dhe shpejtësia kopjimit deri në 11.8 faqe në minutë. Ky produkt është i pajisur edhe me një furnizues automatik të dokumenteve i cili mund të pranojë dokumente të mëdha me shumë faqe pa pasur nevojë që të jeni pranë apo të prekni ndonjë tast. Kapaciteti hyrës i letrës është 150 fletë kurse dalës 100 fletë. Ky faks, po ashtu, ka një ekran lehtë të përdorshëm LCD dhe një marrës të brendshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999783697
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
5258B003
Kufje:
Lansuar:
31 Tetor 2012
Lloji i printerit:
Laserik
Përmasat:
372 x 303 x 303
Pesha:
8,8
Printer:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni i printimeve me ngjyrë të zezë:
600 x 400
Rezolucioni i skanerit:
200 x 400
Shpejtësia e printimeve bardhë e zi [ppm]:
18
Skaner:
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE