Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Priner Brother HL-1112

Kodi i produktit:
133540
EAN:
4977766721424
Përmasat [mm]:
340 x 189 x 238
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother ka një traditë të gjatë në fushën e prodhimit të printerëve, fakse dhe pajisjeve multifunksionale. Në këtë rast, kompania ka përgatitur një printer laserik A4, i cili nuk është i panjohur për cilësinë dhe shpejtësinë e lartë i etiketuar me HL-1112. Është shumë i përshtatshëm si për përdorim shtëpiak ashtu edhe në zyrat e bizneseve të vogla. Brother HL-1112 ka karakteristika printimi të avancuara. Në sajë të këtyre cilësive ai jep printime me cilësi të lartë. Ky printer merr deri në 21 faqe për minutë. Ai është një printer laserik njëngjyrësh që përdor këtë teknologji për të shtypur dokumente të përhershme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766721424
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
1
Kodi i prodhuesit:
HL1112EYJ1
Konsumi (W):
380
Lansuar:
23 Gusht 2013
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
340 x 189 x 238
Pesha në kg:
4,5
Printime DPI:
600
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Priner Brother HL-1112 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE