Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer Brother HL-L5100DN

Kodi i produktit:
195623
EAN:
4977766753319
Përmasat [mm]:
388 x 373 x 255
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
42

Si të porosisim në Gjirafa50?

327.50 
Ju kurseni : 19.00   (6%)
308.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother HL-L5100DN është printer me cilësi të lartë të printimit me laserin bardhë dhe zi, në formatin A4, e cila është ideale për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme. Printeri ka një revolucion printimi që e bënë deri në 1200 x 1200 dpi, dhe me mundësi printimi në të dy anët. Shpejtësia e printimit është deri në 40 faqe për minutë dhe kopja e parë merr kohë deri ne 7.2 sekonda. Kapaku ku vendosen fletët për printim është paraparë të jenë 250/150 fletë ( input / output ). Lidhjen e pajisjes mund ta bëni duke përdorur kabllo USB 2.0 dhe me port LAN. Parametrat e pajisjes janë: 373 x 388 x 255 mm dhe peshon 10.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766753319
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
3 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
HLL5100DNYJ1
Konsumi (W):
620
Lansuar:
27 Korrik 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
388 x 373 x 255
Pesha në kg:
10,6
Printim dyanësh automatik:
Printime DPI:
1200
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,2
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
42
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother HL-L5100DN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE