Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Brother HL-L5200DW

Kodi i produktit:
195624
EAN:
4977766753340
Përmasat [mm]:
388 x 373 x 255
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
42

Si të porosisim në Gjirafa50?

339.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother njihet për traditën e gjatë që ka në prodhimin e pajisjeve të printimit, si printerët, skanerët dhe pajisjet multifunksionale. Normalisht, për produktet e veta kompania prodhon edhe aksesorë të ndryshëm dhe të dobishëm. Printeri WireLess është zgjidhje fleksibile për çdo zyre dhe ka kualitet të shkëlqyeshëm të letrës, si dhe kapacitet të lartë të tonerit. Brother HL-L5200DW është printer lazerik i kualitetit të lartë, dhe ka një rezolucion printimi mbi 1200 x 1200 dpi. Shpejtësia e printimit të tij është rreth 40 faqe për minutë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766753340
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
3 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
HLL5200DWYJ1
Konsumi (W):
620
Lansuar:
27 Korrik 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
388 x 373 x 255
Pesha në kg:
10,7
Printim dyanësh automatik:
Printime DPI:
1200
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,2
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
42
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother HL-L5200DW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE