Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon i-SENSYS LBP113w

Kodi i produktit:
248802
Ekran:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer punon me një laser bardh e zi. Ai mund ti printoj deri në 22 fleta për minutë, duke punuar me një zhurmë me më pak se 70dB. Kualiteti i printimit është 2400x600DPI. Ai ka një kuti që mban deri në 150 fleta, dhe vendin për daljen e 50 fletave. Ekran LCD, procesor 400MHz. Fleta e parë pas klikimit për printim del pas vetëm 7 sekondash.Ai vjen me një fishek i cili mund të printoj deri në 700 fleta. Dimensionet e tij janë 376x291x222mm dhe ka peshë prej 6kg. Printeri ka 256 Mb memorie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Business, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 500
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi:
2207C001
Konsumi (W):
900
Kualiteti i printimit [DPI]:
600
Lansuar:
7. 11. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
376 x 291 x 222
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
6
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
6.5
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon i-SENSYS LBP113w edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE