Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA IP110

Kodi i produktit:
158591
EAN:
4549292012477
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
275
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
323.50 
Ju kurseni : 26.00   (8%)
297.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Color inkjet printer nga Canon i cili ka një dizajn kompakt dhe plot stil. Printo variacione të ndryshme të dokumenteve me rezolucion të lartë 9600 x 2400dpi. Ka një mbajtëse e cila mban 50 fletë. Mund të printosh në letra të formatit A4 dhe printimi i dokumenteve bëhet me anë të ISO ESAT dhe shpejtësia e printimit është 9ipm në mono ose 5.8 ipm me ngjyra. Printeri lidhet me anë të USB 2.0 interface, i cili gjendet në shumicën e laptopave apo kompjuterëve. Printeri ka dimensione prej 322 x 185 x 62 mm dhe peshon 2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292012477
Ekran:
Jo
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9596B009
Konsumi (W):
10
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
322 x 185 x 62
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
275
Pesha në kg:
2
Printim DPI:
9 600
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
9600 x 2400
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
9600 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5,8
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
9
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA IP110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE