Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer Canon PIXMA iP8750

Kodi i produktit:
145442
EAN:
4960999992167
Përmasat [mm]:
590 x 159 x 331
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
14,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

375.50 
Ju kurseni : 28.00   (7%)
347.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Canon është themeluar në vitin 1937 dhe përgjatë kohës ka fituar besimin e klientëve nga e gjithë bota. Printer i tyre Canon PIXMA Ip8750 është ideal për printimin e fotografive. Produkti përmban edhe porte të ndryshme për ta lidhur printerin me pajisje të ndryshme, siç është porti USB 2.0. Dimensionet e printerit janë 590 x 331 x 159 mm dhe peshon rreth 8.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960999992167
Ekran:
Jo
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print, PictBridge
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8746B006
Konsumi (W):
23
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
5 Shkurt 2014
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A3+
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
590 x 159 x 331
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
8,5
Printim DPI:
9 600
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
9600 x 2400
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
9600 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
10,4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
14,5
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA iP8750 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE