Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA PRO-10S

Kodi i produktit:
167486
EAN:
4549292022070
Përmasat [mm]:
689 x 385 x 215
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 2400

Si të porosisim në Gjirafa50?

737.50 
Ju kurseni : 64.00   (9%)
673.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printerët Canon PIXMA PRO-10S, falë ngjyrës së përsosur dhe printimit profesional edhe në bardh e zi, janë ideal për printimin e fotove. Përveç kësaj, këta printerë mbështetin llojet universale të media-ve dhe ofrojnë një gamë të gjerë të lidhjeve. Ngjyrat Lucia me të cilat është i pajisur ky lloj i printerit, sigurojnë printime cilësore, spektër të gjerë të ngjyrave dhe qëndrueshmëri të lartë të imazheve. Iterface-i LAN dhe lidhja me WiFi mundëson që ai të përdoret nga shumë përdorues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292022070
Ekran:
Jo
Funksione shtesë:
AirPrint, PIXMA Cloud Link, PRO Gallery Print
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
9983B009
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
24 Shkurt 2015
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A3
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Ngjyra, bardhë e zi
Përmasat [mm]:
689 x 385 x 215
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
105
Pesha në kg:
20
Printim DPI:
4800
Printim të CD / DVD:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
4800 x 2400
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 2400
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA PRO-10S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE