Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TS205, i zi

Kodi i produktit:
228506
EAN:
4549292096132
Përmasat [mm]:
426 x 255 x 131
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
7.7
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të printoni fotot tuaja me ngjyra të pasura dhe cilësi të shkëlqyeshme në shtëpi? Canon PIXMA TS205 është zgjedhja perfekte. Përmasat e tij kompakte nuk marrin shumë hapësirë. Printeri është i lehtë të lidhet dhe funksionon thjesht. Mund të printoni fotografi me përmasa deri në 10 x 15 cm dhe dokumente të tjera me rezolucion të lartë. Falë teknologjisë së printimit FINE me pikat mikroskopike të ngjyrës, jep printime me cilësi të lartë. Printeri është ideal për përdorim në zyrë ose në shtëpi, printon çdo gjë nga grafika e mprehtë, e deri në foto me ngjyra me një qartësi të shkëlqyer deri në 4800 x 1200 dpi. Canon PIXMA TS205 ju lejon të lidheni me një kompjuter shpejt dhe me lehtësi me USB. Gjithkush mund të merret me konfigurimin dhe kontrollin. Është e lehtë për të zëvendësuar ngjyrën falë teknologjisë FINE dhe fishekëve special.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292096132
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2319C006
Konsumi (W):
10
Lansuar:
10. 1. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
426 x 255 x 131
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
275
Pesha në kg:
2.5
Printim DPI:
4800
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
300 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
300 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
7.7
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TS205 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE