Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Epson Inkjet Photo L805 Wireless

Kodi i produktit:
259662td
EAN:
8715946603506
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

326.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer ka rezolucion të lartë prej 5760 x 1440 dpi. Mundëson printimin e teksteve, materialeve të tyre reklamuese dhe fotografive me rezolucion të lartë. Ka shpejtësi të printimit prej 5.1 faqeve njëngjyrëshe dhe me ngjyra 5 ppm, në minutë. Ju mund të printoni faqe të madhësisë A4. Në pjesën hyrëse ka hapësirë për 120 fletë dhe output-i ka hapësirë për 50 fletë të printuara. Printimi i dyfishtë mundësohet në këtë model vetëm në formë manuale, i cili kërkohet kur printoni në të dy anët e letrës, ku në mënyrë manuale rrotullohen fletët. Dimensionet e këtij printeri janë 574 x 289 x 187 mm, ndërsa pesha e tij është 6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946603506
Ekran:
Jo
Funksioni:
Epson Connect
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
C11CE86401
Konsumi W:
13
Kualiteti i printimit DPI:
5 760
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
10 Shkurt 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
547 x 289 x 187
Pesha në kg:
6
Printim të CD DVD:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
5760 x 1440
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
5760 x 1440
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
5,1
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
5
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE