Printer Epson L1110

Kodi i produktit:
252852
EAN:
8715946652412
Përmasat [mm]:
375 x 347 x 169
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printer Epson EcoTank L1110 me rezolucion printimi prej 5.760 x 1.440 DPI dhe pjesën e printimit Epson Micro Piezo, ofron lidhje me USB dhe 10 ppm shpejtësi printimi bardhë e zitë printimit. Ka teknologji për të kursyer energji gjatë printimit, kapacitet 100-fleta dhe prodhim me 30 fletë. Dimensionet janë 375 x 347 x 169 mm dhe 2.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946652412
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
C11CG89401
Konsumi (W):
12
Kualiteti i printimit [DPI]:
5 760
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
25. 1. 2019
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
375 x 347 x 169
Pesha në kg:
2.7
Printim dyanësh:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1800 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
5760 x 1440
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE