Printer Epson L1300

Kodi i produktit:
156336
EAN:
8715946538785
Përmasat [mm]:
705 x 798 x 215
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

519.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri i markës Epson i modelit L1300 është një model i dedikuar i cili nuk përmban të integruar opsionin si skaner, fotokopjues a po faks dhe kjo e bënë të dedikuar vetëm për printim. Me këtë printer ju mund të shtypni dokumentet dhe fotografitë me ngjyrë zezë dhe bardhë dhe me ngjyra me rezolucion të lartë prej 5760 x 1440 dpi. Printeri ka mundësi të printojë deri në 15 faqe për minutë me ngjyrë të zezë dhe 5.5 ppm me ngjyra në cilësinë ISO. Gjithashtu printeri ofron mundësinë e printimit në formatin e letrës A3. Mund të lidhet me PC apo laptop me kabllo me portin USB. Parametrat e printerit janë 705 x 798 x 215 mm dhe pesha e tij është 12.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946538785
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C11CD81401
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
19 Korrik 2014
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A3+
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
705 x 798 x 215
Pesha në kg:
12,2
Printim DPI:
5 706
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
5706 x 1440
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
5706 x 1440
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5,5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
15
Teknologjia:
USB
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer Epson L1300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE