Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer HP Designjet T520 36-in

Kodi i produktit:
182479
EAN:
1071293001001
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 1200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,238.50 
Ju kurseni : 189.00   (8%)
2049.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 170.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printim profesional dhe i shpejtë me printerin HP Designjet T520 36-in. Formati A1 mund të printohet me kualitet shumë të lartë në vetëm 35 sekonda. Fishekët origjinal lejojnë printimin e dizajneve arkitekturale, hartave, fotografive dhe prezantimeve me kualitet shumë të lartë. Ekrani me mundësi pune në bazë të prekjes e bënë edhe më të lehtë operimin me të. Mund ta lidhni me të gjitha pajisjet iOS dhe Android.

Vlerësimet

Printon shpejt dhe mire.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
1071293001001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
CQ893A
Konsumi (W):
35
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
2 Dhjetor 2015
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A1
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
1292 x 530 x 932
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
280
Pesha në kg:
39,2
Printim DPI:
2400
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet

Bashkangjitja Printer HP Designjet T520 36-in edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE