Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP LaserJet Pro M102

Kodi i produktit:
200402
EAN:
889894212351
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Teknologjia:
USB 2.0
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime bardhë e zi me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik HP LaserJet P2035 është zgjidhje e përkryer për ju. Printeri HP LaserJet P2035 është i pajisur me procesor të fuqishëm dhe memorie prej 128MB. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 600 X 600 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimeve prej 7.3 sekondave për faqe, përkatësisht mund të printoj deri në 22 faqe / min, në letër të formateve të ndryshme A4, A5, A6 apo B5 (JIS). Në periudhë njëmujore rekomandoheni të printoni deri në 1500 faqe për të ruajtur kështu cilësinë e lartë e të printimeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889894212351
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
128
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
G3Q34A
Konsumi (W):
380
Lansuar:
11 Tetor 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
364,7 x 247,3 x 190,6
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
4,7
Printim DPI:
600
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,3
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP LaserJet Pro M102 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE