Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP LaserJet Pro M102w

Kodi i produktit:
200403
EAN:
889894212436
Multifunksional:
Jo
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime bardhë e zi me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik HP LaserJet Pro M102w është zgjidhje e përkryer për ju. PrinteriHP LaserJet Pro M102w është i pajisur me procesor të fuqishëm dhe memorie prej 128MB. Po ashtu është i pajisu me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 600 X 600 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimeve prej 7.3 sekondave për faqe, përkatësisht mund të printoj deri në 22 faqe / min, në letër të formateve të ndryshme A4, A5, A6 apo B5 (JIS). Në periudhë njëmujore rekomandoheni të printoni deri në 1500 faqe për të ruajtur kështu cilësinë e lartë e të printimeve. Lidhja e këtij printeri në një kompjuter mund të bëhet përmes lidhësit USB 2.0. Falë teknologjive AirPrint, WiFi direct apo Google Cloud Print 2.0, ju do të mund të printoni direkt edhe nga pajisjet tuaja të mençura, përfshirë këtu telefonin, laptop-in apo tablet-in tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889894212436
Ekran:
Jo
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP ePrint, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
128
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
G3Q35A
Konsumi (W):
380
Lansuar:
11 Tetor 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
364,7 x 247,3 x 190,6
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
4,7
Printim DPI:
600
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
7,3
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP LaserJet Pro M102w edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE